X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
ایران ِمن تنها تو بمان...

ایران   من…تنها…تو بمان  

 

دوباره می سازمت وطن اگرچه با جسم و جان خویش 

 

 

 

 ستون   به سقف  تو میزنم اگرچه  با   استخوان خویش    

 

 چند روز اخیر کم نبودند دوستانی که گفتن چرا قاصدک شده ستاد تبلیغات میرحسین؟! 

خب وقتی رسانه ملّی و سرود و پرچم کشور عزیزمان علیرغم نص صریح قانون که منع کرده از اینها به نفع کاندیدا و جناح و جریان خاصی بهره برداری بشه میبینیم که همه اینها همراه با مقدسات و باورها مصادره شدن!! چکار میشه کرد جز اینکه به جنبش وبلاگی سبز پیوستن؟؟!.حالا که رسانه ملی را قبضه کردید دیگه چرا دروغ؟؟اقایون؛چندبار دیگه خانوادهء سرداران شهید پیام بدهندکه ما به میرحسین رای میدیم کافیه تا دیگه شما دست از سرشون بردارید؟!.همسرشهید رجایی کم گفت؟؟.همسران شهیدان همت و باکری و جهان آرا و و و کم بیانیه صادرکردن؟؟؟دیگه چرا از جانبازان مایه میذارین؟؟میتونید بگید جمعی از جانبازان..!.ولی من و امثال من نیازی به قیم نداریم.!.آقایون؛ لطفاْ دروغ بسه دیگه.!.خواهش میکنم پای تموم جانبازان ! را به نمودار ها و نقاشی های چهار ساله از تهران ! باز نکنید!!.اصلاْ کاری به سران این قوم ! ندارم"کاش دوستان خودشون را جلوی سیل خروشان مردم قرار نمیدادند.! کاش نگاهی منصفانه نه فقط تهران "بلکه به شب های ایران میکردند.!.که اگر این چنین بود.اصرار بر دروغ نداشتند...هرگز... 

 

 

کار عشق و عاشقی بالا گرفت 

 

موسوی در بین دلها جا گرفت

 

دوستان سبز اندیش" از اونجا که این روزها رنگ سبز هم تحریک آمیزه ! فردا در سر صندوقهای رای از بردن هرگونه پارچه و نمادی که سبز رنگه خودداری کنید!.وهمراه خود؛ خودکارمشکی برده و در برگه آرا فقط بنویسید: 

 

میرحسین موسوی  

 

پ.ن:اینو برای ثبت در حافظه قاصدک مینویسم که تموم تلاشم را کردم برای انتخابات.از این به بعدش دیگه از دست من و ما ! کاری برنمیاد.دل را بخدا میسپاریم و فقط دل خوشم که این چند روز مجالی بود برای نشان دادن اینکه دروغ و نیرنگ جایی در قاموس ایران و ایرانی نداره..حتی اگر میرحسین هم نیاد...خب من که فریادم را زدم..!.بالاخره یه روزم امدادهای غیبی به مدد ما میاد چراکه: 

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید...دگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد  

 

سبز باشید و مانا...یاعلی مدد

+نوشته شده در پنج‌شنبه 21 خرداد 1388ساعت20:08توسط ♥قاصدک♥ | ♥نوازشی بیادگار♥ (28)