X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
بدون شرح و عاجز از بیان ِمناظره هتاکانه

قلم - میرحسین موسوی پس از مناظره تلویزیونی‌اش در صدا و سیما در حالی‌که حاضران می‌گفتند عالی بود بسیار خوب بود، خسته نباشید از استودیوی صدا و سیما بیرون آمد. 


 

به گزارش خبرنگار قلم‌نیوز، ازدحام خبرنگاران و عکاسان در لحظه خروج مهندس موسوی و احمدی‌نژاد از استودیو چنان بود که حرکت را دشوار کرده بود 

..... 

خبرنگار صدا و سیما از او درباره انتظار از صدا و سیما به عنوان رسانه ملی پرسید؟

موسوی پاسخ داد: بی‌طرف باشید از مردم بیشتر استفاده کنید؛ نمی‌گویم از من استفاده کنید؛ از مردم و نیروهای دلسوز کشور استفاده کنید؛ بگذارید مردم حرف بزنند.

وی ادامه داد: باور کنید اگر مردم حرف بزنند ما از آن ضرر نمی‌کنیم.

خبرنگاران به او می‌گفتند: آقای موسوی عالی بود، ماشاءالله، ماشاءالله 

... 

 

استقبال رهنورد از بررسی پرونده تحصیلی وی:هتاکی وپرونده‌سازی بااخلاق اسلامی سازگارنیست

قلم - دکتر زهرا رهنورد با استقبال از بررسی پرونده تحصیلی وی تاکید کرد که هتاکی و پرونده سازی با اخلاق اسلامی سازگار نیست. 
رهنورد گفت: برای من جای این سوال باقیست که کسانی که به خود اجازه افترا می‌دهند، آیا از سوابق مبارزاتی من خبر دارند؟ اولین آثار قرآن پژوهی من در سال 52 تا 54 منتشر شد و برخی کتاب‌های من به زندان طی یک هفته منتشر گردید. وقتی که انقلاب شد، 10 جلد از مکتوبات من منتشر شد؛ 30 جلد کتاب تدوین کرده و 10 جلد از آن به زبان‌های زنده دنیا ارائه شد. 
وی افزود: هتاکان امروز، دیروز در کوران مبارزات و خفقان رژیم ستمشاهی که من در سنگر مبارزه بودم کجا بوده‌اند؟ آن زمان که به خاطر نگارش کتب ضد رژیم طاغوت تحت تعقیب بودم چه می‌کردند؟ 
...   
 

پاسخ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به اخبار جعلی برخی رسانه‌ها در مورد خانواده‌اش

قلم - دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مورد تحریف خطبه نماز جمعه وی با موضوع عملکرد دولت مهندس موسوی در برخی خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها، توضیحی منتشر کرد
 اگرچه دفتر تا به حال بر این تصمیم بود که به خاطر شرایط انتخابات در پاسخگویی به برخی از دروغ‌ها سکوت نماید، ولی احساس می‌شود سکوت در زمینه‌ هجمه‌های تخریبی حامیان یکی از نامزدها با جعل اخبار غیرواقعی منسوب به خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی مانند سفارش خرید ‌٢٠٠ هزار مانتو، حمایت‌های مالی از نامزدها و تشکیل جلسات توجیهی برای نامزدها و سخنانی که علیه دیگران است نوعی جفای اطلاع‌رسانی می‌باشد و با استفاده از فرصت اعلام می‌شود تاکید آیت الله هاشمی رفسنجانی زمینه‌سازی جامعه برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و اعتماد‌سازی برای اجرای درست انتخابات در مرحله اخذ رای و شمارش آن می‌باشد
...

عضو مجمع روحانیون مبارز: احمدی نژاد با آبروی افراد به راحتی بازی کرد متاسفم

قلم - حجت الاسلام والمسلمین محمد مقدم گفت: آقای موسوی شخصی متین، منطقی و مستدل بودند اما رییس جمهور یک ملت، با آبرو و حیثیت افراد به راحتی بازی کرد و من تنها متاسفم. 
.... 
اعظم طالقانی: صحبت‌های احمدی‌نژاد حیثیت نظام را لکه‌دار کرد
از رسانه ها - احمدی‌نژاد چگونه حاضر می‌شود به شخصیتی به مانند آقای هاشمی رفسنجانی که در سال‌های قبل از انقلاب زندان رژیم شاه را تحمل کرده است اینگونه تهمت بزند؟ آیا ایشان خود یک روز به مانند آقای هاشمی در زندان بود. 
... 

عماد افروغ: موسوی برنده اخلاقی و سیاسی مناظره بود

قلم - عماد افروغ گفت: آن چه که بر این مناظره مشهود بود همان خودشیفگتی و توهم و نوعی تفکر منجی گرایانه و بی توجهی به قانون بود. 
... 

خوش چهره: اخلاق و تقوا پیروز مطلق این مناظره بود

قلم - محمد خوش چهره درباره ی مناظره ی امشب میرحسین و احمدی نژاد گفت: این مناظره، مناظره ی اخلاق و بداخلاقی بود و مردم نیز طبق عادت به اخلاق رای می دهند. 
... 

مجید انصاری: سخنان احمدی نژاد تکرار ادعاهای گذشته و سخنان موسوی بیان واقعیت موجود بود

قلم - یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایشان بعد از 26 سال عملکرد اقتصادی دولت خود را با دولت اول انقلاب مقایسه کردند و نیز مقایسه مطبوعات دوره آقای خاتمی و دولت ایشان از عجایب روزگار است. 
... 
آنچه دربالا آمد سخنان بخشی از مقامات و نمایندگان احزاب چپ و راست بود که بدون هیچ دخل وتصرف وهیچ تفسیری به نقل از سایت قلم نگاشته شد.جهت ادامه خواندن مطالب یادشده رجوع کنیدبه: 
تفسیر !: 
فقط میگم که متأسفم.! همین و بس.!
+نوشته شده در پنج‌شنبه 14 خرداد 1388ساعت07:46توسط ♥قاصدک♥ | ♥نوازشی بیادگار♥ (33)